start
|
mapa
|
szukaj
  Aktualności
Książki naszego dzieciństwa
Wystawa WaKou... co? wernisaż 24 marca 2016, godz. 17:00
Najpiękniejsza Marzanna 2016 roku - GŁOSOWANIE
Warsztaty wykonywania ozdób wielkanocnych
Wesołego Alleluja! Świąteczne kartki pocztowe ze zbiorów Muzeum Zabawek i Zabawy
   Strona główna Nasza oferta Sklepik z zabawkami
Sklepik z zabawkami
Sklepik z zabawkami PDF Drukuj Email
05.11.2007.

Sklepik w holu Muzeum Zabawek i Zabawy jest czynny w godzinach otwarcia Muzeum, czyli codziennie oprócz poniedziałków w godz. 9.00-17.00


Drewniane koniki, klepaki, aniołki i wiele innych zabawek można kupić w sklepiku Muzeum Zabawek i Zabawy. Nasz sklepik działa od 2006 r., a tradycyjne ludowe zabawki cieszą się sporą popularnością. Kupują je zarówno uczestnicy wycieczek, jak i pojedynczy zwiedzający, traktując je jako wyjątkowe pamiątki z Muzeum. Sklepik odwiedzają także mieszkańcy Kielc, którzy szukają u nas nietypowego prezentu. 
  dsc02115dsc02108
dsc02103

 dsc02164

 

 

 

 

 

 

 

 
W naszej gablotce znaleźć można zabawki wykonane przez twórców ludowych: drewniane koniki na biegunach, gąski, ptaszki wyrzeźbione przez pana Kozłowskiego, malowane zwierzątka wykonane przez p. Mańczyka, a także czarownice malowane i rzeźbione, kordonkowe pisanki, ptaszki - gwizdki na wodę, magnesy z mapą Polski, dmuchane piłki, drewniane słoneczka i serduszka, lalki artystyczne.Każda z odwiedzających nas dziewczynek z pewnością wybierze coś dla siebie z  bogatego wyboru ręcznie robionej biżuterii, takiej jak: kordonkowe bransoletki, modelinowych i drewnianych kolczyków. Chłopcy znajdą tutaj pukawki, drewniane samoloty, ciężarówki i frucki, a niejednego zainteresuje Miś Uszatek oraz mnóstwo innych zabawek, których nie ma w innych sklepach. Zabawki kosztują od 3 do 75 złotych.

  

 

 

 

 

 

 

                                              

 
dzieje  
www.muzeumzabawek.eu
 
KALENDARIUM
GALERIA
KONTAKT
  
DLA ZWIEDZAJĄCYCH

MUZEUM ZABAWEK I ZABAWY  ::  www.muzeumzabawek.eu  ::  poczta@muzeumzabawek.eu  ::  zaloguj